Saç dökülmesi bir hastalık değildir, sadece bir belirtidir. Doğru ürün ile doğru soruna müdahale etmek gerekir.

Loop Corporate

Kuruluş


1994 yılında İstanbul’da kuruldu. 2013 yılına kadar sağlık sektöründe çeşitli alanlarda hizmetler verildi. Özellikle, hem ilaç hem kozmetik firmalarına satış ve ürün geliştirme konusunda danışmanlık hizmetleri verildi. 2013 yılında saç dökülmesine yönelik hammadde araştırmaları yapıldı. Byopecia ve Trichos markaları ile, doğru ürünü doğru kişiyle buluşturmak için çalışmalar devam ediyor.

Ne Yapıyoruz?


Saç Dökülmesine Yönelik Çalışmalar

2013 yılından beri saç dökülmesine yönelik hammadde araştırmaları yapılmaktadır. Özellikle Fransa, Almanya, İsviçre, Avusturya ve Amerika’dan patentli hammaddeleri ve kombine ürünleri bulup, büyük üniversiteler ve tıbbi laboratuvarların yapmış oldukları klinik araştırmalar takip edilmektedir. Daha sonrasında bu patentli hammaddeleri, Ar-Ge ekiplerimiz doğru kombinasyonu elde edebilmek için üzerinde çalışmaktadırlar. Saç dökülmesi bir hastalık değildir, sadece bir belirtidir. Doğru ürün ile doğru soruna müdahale etmek gerekir. Dolayısıyla, saç dökülmesinin nedenleri iyi araştırılması gerekmektedir. Loop Corporate olarak, Byopecia ve Trichos ürünleri ile farklı saç dökülmesi sorunlarına farklı çözüm yolları geliştirmeye gayret ediyoruz.

Araştırma ve Geliştirme

Kalite-Kontrol ekiplerimiz tarafından onayı verilen ve temin edilen tüm patentli hammaddelerin kombinasyonları ve kullanılan oranları yapılan saç dökülmesi araştırmalarına göre belirlenmektedir. Her saç dökülmesine neden olan hastalıklar ve sorunlar nedenleriyle birlikte derinlemesine araştırılmaktadır. Belirli durumlarda öğretim üyeleri ve üniversite hastaneleri ile birlikte çalışmalar yapılmaktadır. Belirli bir saç sorununa yönelik geliştirilmiş ürün daha sonrasında çeşitli testlerle sınanmaktalar. Özellikle mikrobiyoloji ve stabilite testlerinden geçen üretimler piyasaya sürülmektedir. Bu konuda T.C. Sağlık Bakanlığı’na da bildirimleri yapılmaktadır. Amacımız, doğru kişiyi doğru sorun tespitiyle birlikte doğru ürünle buluşturmak. Her ürünün formülasyonunu dünyadaki gelişmeleri takip ederek geliştirmeyi hedefliyoruz. Önümüzdeki süreçte farklı ürünlerle de karşınıza çıkacağız.

Ruhsatlar ve Bildirimler


Byopecia ve Trichos markalarına ait tüm ürünler, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ile T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Ürünlerin testleri yapıldıktan sonra ilgili mevzuatlara uygunluğu bakanlıklar tarafından incelenerek ruhsatlandırma ve bildirimlerin onaylanma işlemleri tamamlanmaktadır. Ürünlere ait ruhsatları ve bildirimleri görsellerden inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için ürün sayfalarında bulunan ruhsat veya bildirim numaraları ile bakanlık sayfalarından sorgulatabilirsiniz.

Şirket Bilgileri


Loop Bilişim Yazılım ve Sağlık Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi

Adres

Acıbadem Mh Çeçen Sk Akasya Kent Etabı A1 Kule D:26/150, 34660 Üsküdar İstanbul

Bahariye Cd. Soner Sk. 2/1 Kadıköy İstanbul

Telefon

90 216 330 05 77

90 216 970 20 90

E-Posta

info@loopcorporate.com

Vergi No

6850061008

Vergi Dairesi

Kadıköy

Mersis

0685-0061-0080-0015

Ticaret No

308678

  • Üye Ol
Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen kullanıcı adınızı veya email adresinizi giriniz. Yeni bir şifre yaratacağınız talimatlar emailinize yönlendirilecektir.
0
Sepetim